Scroll to top

Atrakcje dla Twoich Gości podczas wyjazdu integracyjnego?

Uniejowski Zamek jest miejscem wyjątkowym zarówno na spotkania w gronie
najbliższych jak i wyjazdy firmowe integracyjne. Dumnie górując nad miastem, od wieków wzbudza zainteresowanie, stając się niezwykłym punktem, nie tylko w województwie łódzkim, ale i całej Polsce. Kiedyś to właśnie tutaj ściągali najznamienitsi rycerze z całego Królestwa Polskiego. Mało tego. Wielokrotnie w zamkowych wnętrzach gościli Władcy Polski, na czele z Kazimierzem Wielkim. Od tamtego czasu, upłynęło wiele wieków. Jeśli jednak chodzi o atrakcyjność tego miejsca, to tylko wzrosła. Dziś we wnętrzach dawnej twierdzy mieszczą się: hotel, sale konferencyjne oraz restauracja „Herbowa”, będąca najważniejszym miejscem zamku, które swoją znakomitą kuchnią zachwyca mieszkańców oraz gości.
Przygotowując imprezy integracyjne dla firm, stawiamy nie tylko na kompleksową
organizację uwzględniającą restauracje i sale konferencyjne, ale i atrakcje towarzyszące. To właśnie zajęcia i rozrywki dodatkowe, a także eventy integracyjne dla firm, potrafią uczynić nasze wydarzenie niepowtarzalnym i zapisać je w pamięci gości. Oprócz wyjątkowych wnętrz i doskonałej organizacji, na uniejowskim zamku dostępnych jest wiele innych atrakcji, mogących ubarwić każde spotkanie w gronie najbliższych, czy wyjazd integracyjny dla firm. Mowa tu o klimatycznych, wzorowanych na średniowiecznych Biesiadach Rycerskich. Podczas nich, możemy cieszyć się magicznym zamkowym klimatem, wyśmienitą staropolską kuchnią oraz tradycyjnymi trunkami.

Wzbudzającą niezwykłe emocje atrakcją dodatkową mogą być również pokazy walk
rycerskich czy degustacje miodów pitnych. Nie samym średniowieczem jednak zamek stoi. Jako jedną z rozrywek, podczas wydarzenia, może być również pokaz Live cooking, prowadzony przez naszego niezastąpionego szefa kuchni. Wieczorem, zapraszamy natomiast na parkiet taneczny oraz podróże muzyczne prowadzone przez najlepszego Dj-a. Po dniu wypełnionym niesamowitymi wrażeniami i przeżyciami miło będzie odpocząć w kompleksie hotelowym. Również w tym względzie Uniejów jest niezastąpiony, bowiem wspomnieć należy, że we wnętrzach zamkowych ulokowany jest hotel na wyjazd integracyjny. Słowem, restauracja „Herbowa” i uniejowski Zamek, to idealne miejsce na wyjazd integracyjny. To jednak nie wszystko, zaledwie kilkaset metrów od Zamku, znajduje się kompleks basenów geotermalnych „Termy Uniejów”. Samo miasto jest również jednym z uzdrowisk termalnych, które niepowtarzalnym klimatem i atmosferą rokrocznie przyjmuje w swoich progach tysiące turystów. Jeżeli jednak mimo wszystko nadal zadajecie sobie pytanie, gdzie na wyjazd integracyjny? Należy dodać, że u podnóża uniejowskiej fortecy, w której ulokowana jest nasza restauracja i hotel, przepływa trzecia co do wielkości polska rzeka – Warta. Po tej wyjątkowej rzece, organizowane są spływy kajakowe i rejsy widokowe. W XIX wiecznym parku otaczającym zamek skorzystać można ponadto z parku linowego, paintballu i innych rozrywek. Dzięki tym dodatkowym atrakcjom, każda impreza integracyjna dla firmy oraz spotkania integracyjne dla firm na naszym zamku, staną się wydarzeniem wyjątkowym.
Nie czekaj, poznaj już dziś niezwykłą atrakcyjność Uniejowa.

Related posts