Scroll to top

Przyjęcia


Restauracja Herbowa jest idealna na spotkania towarzyskie i przyjęcia okolicznościowe dla osób ceniących historyczne miejsca, polską kuchnię z sezonowych składników oraz najwyższą jakość obsługi.

Mamy dla Ciebie miejsce z duszą

Marzysz o przyjęciu
z niepowtarzalnym klimatem?

01.

Klimat

Restauracja Herbowa to miejsce doskonałe miejsce na kolację dla dwojga, huczne chrzciny czy przyjęcie urodzinowe. Klimatyczne, starannie odrestaurowane wnętrze, cztery wyjątkowe sale, pyszne jedzenie i bogata piwniczka z winem tworzą zestaw, który na długo pozostaje w pamięci biesiadników.

02.

Atuty

Wyśmienite menu dobierane indywidualnie.
Sala na wyłączność na Państwa przyjęcie.
Profesjonalna obsługa kelnerska.
Wyjątkowe wnętrza i atmosfera zamku z XIV w.
Park Tolla wokół zamku (około 20 ha).

Rodzinna atmosfera i pełen profesjonalizm

Wyjątkowe miejsce
na przyjęcie

Wyjątkowe miejsce, gdzie historia i tradycja łączą się z nowoczesnością i technologią,
a każda chwila jest magiczna i niezapomniana

Spędź z nami wieczór

Twoje przyjęcie z klimatem

Restauracja Herbowa to doskonałe miejsce na organizację przyjęć okolicznościowych (chrzcin, komunii, rocznic, imienin, urodzin, bankietów, jubileuszy czy konsolacji).

Proponujemy oryginalny i dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań motyw przewodni imprezy. Sezonowo zmieniająca się karta menu, oparta na starannie wybranych regionalnych produktach od lokalnych dostawców spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem organizacji przyjęć okolicznościowych, który przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę

Unikalny klimat

Wystrój wnętrza

Restauracja Herbowa to zabytkowy wystrój i nowoczesne połącznie smaków staropolskich ze współczesnymi. Lokal mieści się w XIV w. Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie. Zajmuje cztery sale na zamkowym piętrze: Herbową, Damę, Myśliwską i Legendę.