Scroll to top

Restauracja


Restauracja o niepowtarzalnym wystroju, w którym spotyka się tradycja oraz nowoczesność.

01.

Tradycja

Kuchnia restauracji Herbowej łączy nowoczesne trendy ze staropolskimi, tradycyjnymi przepisami.

02.

Smak

Sezonowa karta dań tworzona na autorskich, niebanalnych kompozycjach smakowych, połączona ze staropolską recepturą.

03.

Szef kuchni

Świadome gotowanie, bez chemii, po prostu dobrego jedzenia, najzdrowszego, jakie można podać. No i do tego w przyzwoitych cenach.

04.

Wnętrze

Miejsce o niepowtarzalnym klimacie i niezwykłej historii uniejowskiego zamku.

Services
13418958_630596637087913_4378275051739214736_n

Skontaktuj się z nami

Spotkanie dla większej grupy znajomych?

Atrakcyjne wnętrza, interesujące smaki szefa kuchni, bogata selekcja alkoholi a przy tym miła i gościnna atmosfera potrafią zrobić doskonałe wrażenie na tych, którzy cenią sobie wyszukany styl i ciekawe miejsca.

Zapytaj nas o przykładowe menu

Oferujemy bogatą ofertę restauracyjną, dania a’la carte bądź menu na specjalne życzenie, doskonały wybór win oraz mocniejszych alkoholi. Służymy pomocą w doborze menu oraz w razie potrzeby organizacji dodatkowych opcji.

Zorganizuj kolację Biznesową

Jeśli szukają Państwo miejsca, w którym może odbyć się wspaniała kolacja biznesowa to trafiliście pod dobry adres. Wyjątkowa restauracja premium, mieszcząca się na Zamku to idealne miejsce z niebanalną atmosferą na spotkanie biznesowe. Sprzyjające położenie w zabytkowym Parku blisko autostrady, wyjątkowe wnętrza i tradycyjnie polskie potrawy gwarantują sukces każdemu spotkaniu.

Unikalny klimat

Wystrój wnętrza

Restauracja Herbowej na Zamku w Uniejowie to miejsce, które łączy w sobie doskonałą kuchnię, niepowtarzalny klimat i niezwykłą historię miejsca – XIV w. Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich.