Restauracja

Restauracja Herbowa to wykwintny lokal mieszczący się w XIV-wiecznym zamku w Uniejowie. Oryginalny wystrój sal restauracyjnych, zadaszony taras z widokiem na park w połączeniu z wyjątkową kuchnią bogatą w doskonałe kompozycje smaków oraz z perfekcyjną obsługą czynią to miejsce idealnym na lunch czy też romantyczną kolację. To również idealna przestrzeń na organizację imprez okolicznościowych – wesel, chrzcin, przyjęć rodzinnych, jak i firmowych.

Kuchnia restauracji Herbowej na Zamku łączy nowoczesne trendy ze staropolskimi, tradycyjnymi przepisami. Dzięki aromatowi wysokiej jakości produktów z dodatkiem naturalnych ziół i przypraw każdy gość odnajdzie w naszych potrawach nieprzeciętny smak.

Szef kuchni Rafał Andrzejczak to mistrz znany z tworzenia wysublimowanych kreacji kulinarnych. Znajomość najnowszych technik gotowania i nieustanne poszukiwanie wrażeń smakowych to jego pasja. Specjalizuje się w kuchni śródziemnomorskiej oraz w nowoczesnej odsłonie kuchni polskiej, wykorzystując trendy kulinarne, takie jak metoda sous vide. Dzieląc się z gośćmi swoimi pomysłami, zaraża ich miłością do dobrego jedzenia.p.ania

Menu Restauracja Herbowa